.

.

NAZSVG Мажите Квартал Zip Џемпери Тенок Одговара Лесни Памук, Плетени се Потсмеваат Turtleneck Pullover Mens Џемпер, за Мажи

NAZSVG Мажите Квартал Zip Џемпери Тенок Одговара Лесни Памук, Плетени се Потсмеваат Turtleneck Pullover Mens

евалуација:

DEN 2193.60
Од стока
Во магацинот

Модерни мажи е повик за бизнис дома чиста боја блуза, високо-вратот патент дизајн го прави повеќе атрактивни.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.Стил : Класичен одговара кратко sleeve поло кошула, стилски се потсмеваат на вратот, едноставна солидна боја, лесни ткаенини, основните дизајнирани.Одговара : Ова тенок одговара поло маици има различни бои, кои може да се меша со толку многу стилски тексас Панталони или неформални панталони за дневен изглед.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.резервоарот на врвот мажите ангел кошула леопард кошула симпатична култури блузи блузи за високи мажи кавер-сечење на врвот западен кошули за мажи поло тенок одговара сатен cami долго врвот гејмер кошула беж блуза bonfire кошули чиста црна врвот camidress работа кошули кошула дизајн за мажи розева кошула за мажи поло т кошули за мажи ufc кошули за мажи sequin исече блузи лаванда кошула кавер-т кошула virginity карпи т кошула памучни поло маици маслинесто зелена маица мажите машки кошули & блузи семејно обединување.Меки, лесни и дише, ви дава оптимална удобност.опис на производот : 1.Ако имате било какви прашања пред или по купување на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи