.

.

NAZSVG Mens Шарени Zip До Потсмеваат на Вратот Поло Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Ребрести Pullover Џемпери машки Квартал

NAZSVG Mens Шарени Zip До Потсмеваат на Вратот Поло Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Ребрести Pullover Џемпери

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : Eyelon + Spandex, мала тежина, високо квалитетни материјали, удобни, меки еластичност, без стегање под пазуви.Во моментов 10% на секој Органски Потписи цел оди На Neshama Фондацијата, непрофитна организација која средства за образование, развојни, и рекреативни програми, и обезбедува ресурси и насоки за загрозените и ризик младите.Пред да поминат уште една пара на конвенционалните памучни кошули, се обиде на овој ултра мека, tag-слободен органски памук tee направени од пестициди-бесплатно, хемиско-бесплатно памук ако сакате подобро-фитинг, помеки и безбедно да се носат т кошули.Можете лесно може да натпревар фармерки, секојдневен панталони или панталони за да креирате едноставна, но модерен ефект.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.опис на производот : 1.Меки, лесни и дише, ви дава оптимална удобност. Перење метод : рака мие со ладна вода, висат или сува.

Детални спецификации

Додатоци на производи