.

.

Turtleneck Патент Јака Џемпер за Mens, Есен Зима Поврзана Солидна Pullover на Дното на Повик Топло Скокач Блузи

Turtleneck Патент Јака Џемпер за Mens, Есен Зима Поврзана Солидна Pullover на Дното на Повик Топло Скокач Блузи

евалуација:

DEN 2080.80
Од стока
Во магацинот

Повод : Ова кошули ќе стане главен во гардероба. Материјал : Eyelon + Spandex, мала тежина, високо квалитетни материјали, удобни, меки еластичност, без стегање под пазуви.затворање.Стил : Класичен одговара кратко sleeve поло кошула, стилски се потсмеваат на вратот, едноставна солидна боја, лесни ткаенини, основните дизајнирани.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.

Детални спецификации

Додатоци на производи