.

.

NAZSVG Мажите Квартал Поштенски Џемпер Тенок Одговара на Повик Плетени Turtleneck Pullover се Потсмеваат на Вратот Поло Mens Џемпер, за Мажи

NAZSVG Мажите Квартал Поштенски Џемпер Тенок Одговара на Повик Плетени Turtleneck Pullover се Потсмеваат на

евалуација:

DEN 1836.00
Од стока
Во магацинот

информација за производот : Сезона : пролет, есен, winter Sex : Male Occasion : вообичаена, секојдневна,Материјал : Eyelon + Spandex Pattern тип : цврсти color Sleeve : долго sleeve Fit : право size Thickness : standard Washing метод : рака мие со ладна вода, висат или dry You ќе добие : 1 џемпер за мажи.Одлично за есен, зима и пролет.Овој повик поло маици е погодна за сите неформални, одмор, спорт, тоа е доволно јасни за работни денови, и удобно доволно за време на викендите, совршен подарок за семејства, пријатели или дечко!.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.Произведено во САД и Увезени.Материјал : 95% Памук,5%Spandex.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.јакна висок врат блуза dialysis техничар т кошули фокс т кошули за мажи златна блуза mens т кошули v резервоарот на врвот за мажи коза кошула mens кратко sleeve tee маскирани т кошула костим за капење, блузи движат кошули т кошула оптичка илузија т кошула фустани за мажи поло носат маица, блуза фустан човек кошула the smiths кошула 3xl mens блузи плус големина мажите блузи царинење еднаквост кошула симпатична плус големина блузи исус кошули за мажи одметник и т кошули mens компресија резервоарот. Тоа е голема со фармерки, тексас панталони, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи