.

.

Пролет Притисок Хардвер Пролет Должина од 15-60m Мало Проширување Надворешни Пролет Пречник од 6mm Челик Жица 0.7 мм Пролет Тензија со Куките на 10pcs

Пролет Притисок Хардвер Пролет Должина од 15-60m Мало Проширување Надворешни Пролет Пречник од 6mm Челик Жица

евалуација:

DEN 1917.60
Од стока
Во магацинот

Високо квалитетен челик, подебели челик притисок мерач и повеќе калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето еластична пролет.Модел : Пролет тензија проширување.Материјал : пролет челик.Жица со дијаметар : 0.7 мм.Надворешен пречник : 6 mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи