.

.

Auart YiLei - Продолжување Извори Поставување на Големо 1KG Нерѓосувачки Челик Пролет, Жица 0.2 мм да 3мм,1m Должина Метал Пролет (Должина : 0.2 мм x 1m 1KG)

Auart YiLei - Продолжување Извори Поставување на Големо 1KG Нерѓосувачки Челик Пролет, Жица 0.2 мм да 3мм,1m

евалуација:

DEN 1944.00
Од стока
Во магацинот

Не е лесно да ' рѓа, се повеќе издржливи.Примена : широко се користат за алатки и опрема, рачни алатки, автомобилската, замена на делови и слично. - Суров материјал : не ' рѓосувачки челик. - Дијаметар : 0.2 мм до 3мм. Должина : 1m+/-10мм.

Детални спецификации

Додатоци на производи