.

.

Aovie Дрвена Сложувалка за Возрасни е Учење Играчка Интелигенција Образовни Загатка Играчка за Жените и Мажите Дома Декорација

Aovie Дрвена Сложувалка за Возрасни е Учење Играчка Интелигенција Образовни Загатка Играчка за Жените и Мажите

евалуација:

DEN 1097.52
Од стока
Во магацинот

5-2cm грешка, и бидете сигурни дека за да не ум пред да нарачате. - Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.❀ Се опуштите Нурнати во сложувалки, ќе привремено заборавајте тешкотиите во животот, да се ослободат од притисок и анксиозност, и да даде себе си релаксиран одмор.Но исто така ви даде шанса да развијат поблиски односи со другите и да се создаде весела атмосфера. ❀ Голем Дар Тоа е најдобриот подарок за децата, постарите лица, пријатели, двојки, и членови на семејството.

Детални спецификации

Додатоци на производи