.

.

Prima Маркетинг 655350960704 Улица Мапата Се Спротивстави На Платно

Prima Маркетинг 655350960704 Улица Мапата Се Спротивстави На Платно

евалуација:

DEN 195.36
Од стока
Во магацинот

Овој производ е совршен за вашата следна занает проект.Овој објект е дефинитивно најдобар продавачот.Ние дизајниран оваа точка да се направи вашиот уметнички соништа во реалност.Пакет Должина на Производот : 12.0 инчи. 12 инчен x 12 инчи платно се спротивстави на лист, пакет : 12. 20 x 13 инчи. 77 инчен совршен за сопствени направени накит, mixed-media уметност, дома декор и Поинаква уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи