.

.

Плетени слонова коска Памук Бебе Ќебе Исечените со Sequins

Плетени слонова коска Памук Бебе Ќебе Исечените со Sequins

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Произведено во САД.Рачно плетени и Капчиња со предиво, произведува во НАС.уверение phthalate доведе слободни.топло и удобно.Не-токсични материјали во согласност CPSIA стандарди.сите предиво, произведува во НАС.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Плетени Капчиња Заврши слонова коска Памук Бебе Ќебе Исечените со Sequins Направени со најдобрите предиво целосно произведени во сад.Овластен да бидат ослободени од било Phthalate, да Води или други штетни материи што може да влијае на Детското Здравје.

Детални спецификации

Додатоци на производи