.

.

Прилепува и Предвремени Клешти Сет, 360 Поставува T5 Пластични Копчиња за Шиење и Изработка

Прилепува и Предвремени Клешти Сет, 360 Поставува T5 Пластични Копчиња за Шиење и Изработка

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

Копчиња Инсталиран се Цврсти и Убави : Други тешки прилепува алатки се лесни за да го исклучите центар и падне, а наше е прецизен дизајн кој го направи на копчињата се заклучени цврсто, ви помогне во решавање на проблеми кои се ре-инсталира на копчето, заштеда на време.5 mm копчиња, бидете сигурни дека да се избере T5 Притисок бар(на помали еден), така што ќе може да се направи танг дупка да се редат.Кога вие користите 12.Човековите Механика Дизајн : тешки-должност snap алатка усвојува употреба агол на човековата рака и може да го намали зглоб замор ефикасно, повеќе удобност, безбедност и лесни кога го користите.Секој snap има машки и женски копчето и 24 бои во вкупниот со секоја боја има 15 групи на копчиња.Прилепува и Предвремени Клешти Сет, 360 Поставува T5 Пластични Копчиња за Шиење и Изработката.Лесно да се инсталира, погоден за широк спектар на луѓе, не само за младите луѓе, но исто така и за постарите лица.Може да се користи за прицврстување, замена на метал прилепува, поправка на брод опфаќа, платно, шиење, tarp, отворено tablecloth и така натаму.Snap алатка е многу важно, опрема за Фустан на Одлуки, Уметности & Занаети, Знак Продавници & Производители.Мултифункционален Алатка за & Широко се Користи : Нашите тешки-должност snap алатка е погодна за 1/2, 5/8 пластични прилепува.

Детални спецификации

Додатоци на производи