.

.

Tanstic 405Pcs Прилепува Пластични Копчиња со Шарени Прилепува Клешти Поставите 384Pcs 24 Бои T5 Пластични Прилепува со Рака Алатки и Шиење Клипови за Шиење Облека, Bibs, Дожд Гр

Tanstic 405Pcs Прилепува Пластични Копчиња со Шарени Прилепува Клешти Поставите 384Pcs 24 Бои T5 Пластични Прилепува

евалуација:

DEN 611.52
Од стока
Во магацинот

Пинцети и режа се направени од издржлив метал, може да ви помогне да ги собереш на копчето и сечење на стринг.На крај ставете капа со приклучок заедно, а потоа стегнете капа со студ.Широка Примена : Овие прилепува се одлични за облека, ткаенина бебе пелени, bibs, крпи, дожд грб, крпа влошки и други вез, занает, шиење.Висок Квалитет : Сите виножито боја прилепува се направени од пластика, нема штетни.И потоа вметнете капа и ракав во клешти и порамнете ги со дупка направена со awl.47 инчен; Копчиња бои се розева, оф-бела, бебешко сина, пастел, жолта, пастел, зелена, лаванда и повеќе; Клешти можат да работат со T3, T5 и T8.Копчињата се направени од издржлив пластика, мазна, без burrs, светла во боја, изгледа многу убава.Snap plier е направен од висок квалитет на челик, површината се мазни без брус, може да се користи за многу пати.

Детални спецификации

Додатоци на производи