.

.

Wjiang 310 Поставува Snap Копчиња, 25 Бои T5 Пластични Прилепува & Метал Snap Копчиња со Snap Клешти во Собата, Без да се Шие Snap сврзувачки елементи Комплет за Шиење Облека, Дожд Г

Wjiang 310 Поставува Snap Копчиња, 25 Бои T5 Пластични Прилепува & Метал Snap Копчиња со Snap Клешти во Собата,

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

Топло Совети : ♥ Тоа не е препорачливо да ги користите овие прилепува на дебели ткаенини. ♥ Содржат мали метални и пластични предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца. Изработен од пластика и метал, со висок квалитет, силни и издржливи доволно да трае со години и години. 25 различни бои пластични прилепува, estra метал прилепува и grommets.Таа има 25 различни бои на пластични прилепува и 20 поставува на метал прилепува, и пакетот содржи snap клешти tools, кој е многу лесен и едноставен за употреба. Изберете ја вашата точка да се инсталира на предвремени и да го користите awl ѕиркаат мала дупка на ткаенина, одат преку вашиот тока површината.Висок квалитет, на прилепува ќе биде добро ако тоа измиени и исушени од машина, исто така, нема да избледи и ' рѓа, трајни, може да се користи за долго време. Со клешти за полнење, може да го инсталирате различен тип на прилепува брзо и лесно. ♥ Кога ќе работат, да се биде внимателен да не клип вашите раце.Тоа е многу лесен и лесно да се инсталира различен тип на прилепува со оние алатки. Тоа е мулти-цел алатка во собата, одлична комплет за двете стартер и професионални се прилагоди.Ние дизајниравме сет на snap копчиња за ракотворби и шиење љубовници.

Детални спецификации

Додатоци на производи