.

.

200 ја Поставува Snap сврзувачки елементи за Полнење Алатка Шупливи Пет Prong Копчето 10 Бои 9.5 MM Метал Прилепува Копчето Прстени со Fastener Клешти Притиснете Алатка Комплет

200 ја Поставува Snap сврзувачки елементи за Полнење Алатка Шупливи Пет Prong Копчето 10 Бои 9.5 MM Метал Прилепува

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

Ве молиме следете ги користите настава и по прв пат користите, пракса со несакани платно во прв план.37 инч во дијаметар.Прилепува се машина перат и dryable. ♥ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овие прилепува може да се користи за jumpsuits, пелени, кади, крпи, дете облека, ватенка опфаќа, завеси, raincoats, чадори, папки, занаети, итн, овој доволни и шарени брзо полнење може да ви помогне повеќе во вашиот секојдневен живот.На метал snap сврзувачки елементи се изработени од еко-пријателски меч, светла, тешко, издржлив и анти - ' рѓа, која ќе трае многу долго.Answer : ___________________________ NOTE : да се Чува далеку од деца за да се спречи inadvertent проголта.5 mm)Солидна пет-prong тока (соочуваат со дијаметар од 10мм)Страна притисок клешти (спакувани спецификација е 11*22cm)Пакет се Вклучени : 1 x Snap сврзувачки елементи Kit Features : Секој сет треба 10 бои вкупно 200 поставува snap копчиња, лесен за инсталација и лесен за отворање/затворање на вашиот готови проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи