.

.

ERSHIYI 200 Поставува Snap сврзувачки елементи Алатка за Полнење, 9.5 mm Метал Snap Копчиња Прстени со сврзувачки елементи Клешти Притиснете Алатка за Полнење за Облека Израб?

ERSHIYI 200 Поставува Snap сврзувачки елементи Алатка за Полнење, 9.5 mm Метал Snap Копчиња Прстени со сврзувачки

евалуација:

DEN 2215.20
Од стока
Во магацинот

10 бои, а секоја боја 20 сетови.DIY Practice If не сте добар во тоа или да ја користите за прв пат, ние укажуваат на тоа дека може да се практикуваат со несакани крпа.Овој комплет е доволно за задоволување на вашите различните потреби во DIY занаети, или прави тенка облека.Погодна за жени, професионални или почетниците казанџии.Откако ќе го инсталирате на прилепува на платно сакате.Лесен за Користење : Нема потреба за чекан.Широко се Користи : Дијаметар од прибл.Што може да се примени за кошули, ранци, капи, бебето jumpsuits, ватенка опфаќа, завеси, raincoats, домашни миленичиња, облека итн.Тоа е многу слатка да се направи сопствен бебе облека од себе!.ВНИМАНИЕ : ве Молиме чувајте го ова производи подалеку од деца за да се спречи inadvertent проголта.Овој комплет е доволно за задоволување на вашите различните потреби во DIY занаети, или прави тенка облека.Нема потреба да се направи дупка во прв план.Snap ќе биде нема да падне затоа што пет остар агол може да се направи брзо стабилна, додека други алатки не може да се направи.Откако ќе го инсталирате на прилепува на платно сакате.ВНИМАНИЕ : ве Молиме чувајте го ова производи подалеку од деца за да се спречи inadvertent проголта.

Детални спецификации

Додатоци на производи