.

.

COOAU 12.5 Преносни DVD Плеер со HD Вртливата Екран, 5 Часа Вграден-на Полнење на Батеријата, Регионот Слободни, Поддршка за USB/SD Картичка, 3.5 мм Аудио Џек, Далечински Управув

COOAU 12.5 Преносни DVD Плеер со HD Вртливата Екран, 5 Часа Вграден-на Полнење на Батеријата, Регионот Слободни,

евалуација:

DEN 1847.76
Од стока
Во магацинот

Можете дури и да лежат во кревет и да се види на филм, кој е многу удобно.COOAU има ангажирани во DVD продажбата за 10 години и е сакан од многу деца, родители и постари луѓе, и ние секогаш се третираат нашите клиенти со најдобрите производи и услуги.????【Убав Квалитет на Слика】COOAU преносни DVD плеер со голем 10. ????【Одличен Подарок】преносни dvd плеер е одличен подарок за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Hanukkah, роденден, годишнина.Поврзете со вашите слушалки преку 3. ????【Преносни & Мулти-формат & Региони-Слободен】На COOAU преносни dvd плеер поддржува сите региони' диск и повеќето формати (освен Blu-ray). ????【Долг Живот на Батеријата】преносни dvd плеер за деца е изградена-во 2500m Ah литиум јонска батерија, Едно полнење може да игра две филмови континуирано, кој е совршен за полагање на здодевни време.се претвори автомобил во мини дневна соба за закуски и филмови, да се претвори во дневна соба во домот театар, ова е многу добра идеја!. ????【Совршен Квалитет на Звукот】DVD protable играчи користење на напредни аудио систем, вграден стерео звучници обезбеди повеќе реални аудио искуство.5" HD екран, совршена големина за деца и постари лица, екранот може да се ротира, па имате одличен гледање искуство во сите агли.

Детални спецификации

Додатоци на производи