.

.

MTL Пренос Течност 80W (2) 1 Литар Jugs 41901 (2 Парчиња)

MTL Пренос Течност 80W (2) 1 Литар Jugs 41901 (2 Парчиња)

евалуација:

DEN 616.80
Од стока
Во магацинот

Формулиран за употреба во и 2-мозочен удар и 4-мозочен удар преноси.Безбедни за употреба со сите ОЕМ и резервни спојки плочи.На смолкнување-стабилна формула обезбедува супериорни заштита од абење, спротивставувајќи и spalling.Минерални врз основа мотоцикл пренос лубрикант.MTL Пренос Течност 80 W ( 2 ) 1 Литар Jugs 41901 ( 2 Парчиња ).

Детални спецификации

Додатоци на производи