.

.

1 парче на Пренос Течност Масло, Компатибилен со Харли-Дејвидсон Американски V-Twin 80W-90 1QT

1 парче на Пренос Течност Масло, Компатибилен со Харли-Дејвидсон Американски V-Twin 80W-90 1QT

евалуација:

DEN 1248.00
Од стока
Во магацинот

Пренос Течност Масло, Компатибилен Со Харли-Дејвидсон Американски V-Twin 80 W-90 1 QT.Јачина на звук : 1qt.Масло Вискозитет : 80 W-90. Гориво Тип : Бензин.Апликации : 4, 5 И 6 Брзина V-Twin Мотори.Пренос Течност Масло, Компатибилен Со Харли-Дејвидсон Американски V-Twin 80 W-90 1 QT, Обем : 1qt, Масло на Вискозитет : 80 W-90, Тип на Гориво : Бензин, Апликации : 4, 5 И 6 Брзина V-Twin Мотори.

Детални спецификации

Додатоци на производи