.

.

Автоматски Менувач Течност, 1 Четвртиот, Случај на 6

Автоматски Менувач Течност, 1 Четвртиот, Случај на 6

евалуација:

DEN 986.40
Од стока
Во магацинот

Високи перформанси автоматски менувач течност за употреба во лизга-контролирани, да ги заклучуваат-up автоматско преноси.Доаѓа во пакување на 6 еден четвртиот шишиња за лесно ракување.Извонредна вискозност стабилност за подмачкување во високи температури или задебелување на ниски температури.Исклучителни подмачкување карактеристики за тивко работење, мазна менувањето на, и заштита од абење.Автоматски Менувач Течност, 1 Четвртиот, Случај на 6.

Детални спецификации

Додатоци на производи