.

.

Џонсон Бебе во Прав за Деликатната Кожа, Противалергиски и Слободни на Parabens, Phthalates, и Бои за Бебе Нега на Кожата, 9 оз (Пакување од 4)

Џонсон Бебе во Прав за Деликатната Кожа, Противалергиски и Слободни на Parabens, Phthalates, и Бои за Бебе Нега

евалуација:

DEN 229.20
Од стока
Во магацинот

9-унци на бебе во прав дава нежен начин да ги смири бебето, кожата и остава чувство мека, мазна, и удобно.Противалергиски, дерматолог-тестиран, и се специјално дизајнирани за бебето е деликатна кожа, ова бебе во прав е клинички докажано благи и 100% нежни.Прав брзо се апсорбира влага, и е слободен на parabens, phthalates, бои, и сулфати.Ова бебе во прав е одлична за деца и возрасни премногу.Обидете се на плажа за да помогне да се отстрани песокот, или како сув шампон алтернатива за возрасни.За повеќе од 125 години, Џонсон формули се специјално дизајнирани за бебето е деликатна кожа.За употреба, се тресат бебе во прав директно во вашата рака, далеку од лицето, пред мазнење на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи