.

.

Џонсон Бебе во Прав Црешни 200 Гр / 7 Оз (Пакување од 6)

Џонсон Бебе во Прав Црешни 200 Гр / 7 Оз (Пакување од 6)

евалуација:

DEN 455.52
Од стока
Во магацинот

Пакет од 6, секој 7 МЛ / 200 ГРАМ.Увезени.ЏОНСОН Бебе во Прав Розова Црешни.Користење на технологија за да се создаде уникатна комбинација од цветни мириси, таа има долга-трајни мирис што останува на кожата.Ви остава и бебето да мириса свежо мирисна, подолго.Прав обезбедува бариера која помага да се задржи вашето бебе чувство на свежи и слободни од непотребни влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи