.

.

Tantisy Жените Се Облекуваат Природни Целосна Ракав Темпераментен Елегантен Стил Маица, Фустан Слатка Добар Изглед За Печатење Лабава Облека

Tantisy Жените Се Облекуваат Природни Целосна Ракав Темпераментен Елегантен Стил Маица, Фустан Слатка Добар

евалуација:

DEN 530.40
Од стока
Во магацинот

Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна☀3.Тоа е одлична за дневна повик, плажа, забава,матурска,саем,коктел, на церемонијата за матурска,саем, коктел, на церемонијата за друга прилика.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носи☀2.80" Должина : 126cm/49.било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.Мора да се има плус големина лето облека за топли временски услови.Drawstring затворање.94" Должина : 130cm/51.Напомена : Пред да нарачате, ве молиме внимателно да ги прочитате на Големината на Табелата што се предвидени во слики (*Последната Слика*).Информација за производот : ☀Сезона : цела Сезона☀Пол : Жените ☀Повод : Случајни☀Материјал : Полиестер☀Стил : Случајни☀Должина : Редовни☀Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината☀Дебелина : Стандард☀Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува☀Содржи : 1 PC dress Note : ☀ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ние сме предвидување лето забава и големи работи за да се дојде кога ќе носат нашите flowy летни фустани!.Удобен Плус Големина Женска Фустани - Tantisy фустани се изработени од супер мек и еластичен материјал, лесни и дише.

Детални спецификации

Додатоци на производи