.

.

A2Y Жените Тенок Одговара Rayon Коленото Должина Unhem Назад Шлиц Тексас Жан Молив Здолниште

A2Y Жените Тенок Одговара Rayon Коленото Должина Unhem Назад Шлиц Тексас Жан Молив Здолниште

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

5 / Дното Издржам : 19.Zip летаат со копче затворање / Мека и Истегнување / Назад Шлиц.Модерен и Луксузен.Рака Мие Само.5 М - Должина на : 23. 2 XL - Должина на : 24.Боја напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, ние не може да гарантира бојата што ќе видите ќе биде точно од вистинската боја на производот.5 L - Должина на : 23.Копче затворање.25 / Половината : 31 / Хип : 35 / Дното Издржам : 18.Основите, Причинска, Одговараат за целата Година.5 / Половината : 29 / Хип : 34 / Дното Издржам : 16. S - Должина на : 23 / Половината : Беа 25,5 / Хип : 29.48%RAYON 34%ПАМУК 16%ПОЛИЕСТЕР 2%SPANDEX.Пак insider излезе пред пепел и сушење топло железо.5 / Хип : 40 / Дното Издржам : 20.52 XL - Должина на : 24.5 / Половината : 34. 3 XL - Должина на : 24.Оваа тексас здолништа може да се совпадне со твоите сите омилена облека.5 / Дното Издржам : 14.25 / Половината : 31 / Хип : 35 / Дното Издржам : 18.5 / Дното Издржам : 193 XL - Должина на : 24.Бојата може да ги префрли.Сепак, боите се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои. L - Должина На : 23.25 / Половината : 27 / Хип : 31 / Дното Издржам : 15.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.

Детални спецификации

Додатоци на производи