.

.

Пума - 25L 3D Пума Мачка Ранец - PSC1041 - Една Големина - Црно/ Црна

Пума - 25L 3D Пума Мачка Ранец - PSC1041 - Една Големина - Црно/ Црна

евалуација:

DEN 1449.60
Од стока
Во магацинот

Debossed Пума на предната zippered џеб со внатрешна лизга прегради.Поместена, прилагодлив рамо ремени.Страна контраст боја поврзана мрежа џебови.Главната zippered оддел со поместена лаптоп ракав одговара на повеќето 15" лап-топ компјутери.Обратна лице 600 D дното со SPU слој.Поместена задниот панел. 600 D полиестер.Топ носат справи.Debossed Пума на предната zippered џеб со внатрешна лизга прегради.Поместена, прилагодлив рамо ремени.Страна контраст боја поврзана мрежа џебови.Главната zippered оддел со поместена лаптоп ракав одговара на повеќето 15" лап-топ компјутери.Обратна лице 600 D дното со SPU слој.Поместена задниот панел. 600 D полиестер.Топ носат справи.

Детални спецификации

Додатоци на производи