.

.

Цртан филм Симпатична Мечка Леопард Животни Ранец Двојно Рака Торба Лесни Рамо Кеси Водоотпорен Секојдневен Daypack за Патување Работа

Цртан филм Симпатична Мечка Леопард Животни Ранец Двојно Рака Торба Лесни Рамо Кеси Водоотпорен Секојдневен

евалуација:

DEN 767.76
Од стока
Во магацинот

4 см Ширина : 8 во/Висина 20cm : 16in/40cm.Совршен Подарок : Совршен за назад-до-Училиште,патување, birthday (роденден), ноќта на Вештерките или Божиќни подароци.Мека задниот панел и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен носат искуство на вашиот секојдневен живот.Прилагодливи рамо ремени, поместена назад за удобност.Празна торба може да застане исправен и торба форма е беспомошна.Секогаш за вас!Една од главните капацитет џеб+две страни џеб+еден пред патент џеб+четири внатре во џеб,Голем капацитет и издржливи.Тоа ќе биде одличен подарок за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки.

Детални спецификации

Material:
waterproof canvas
Size:
29.4x20x40cm/11.5x8x16 in
Lightweight Backpack only 0.9pounds. :
Carry Way:
Shoulder, Handle
Product feathers:
Stylish backpacks are made of high quality canvas,unique and fashionable pattern,which gives you many choice.There's always one for you! :
One main capacity pocket+two side pocket+one front zipper pocket+four inside pocket,Large capacity and durable. :
Soft back panel and adjustable shoulder strap provide comfortable carry experience on your daily life. :
Perfect lightweight canvas backpack for working, traveling and daily using. :
It will be a perfect gifts for Men, Women, Boys and Girls. :

Додатоци на производи