.

.

JASSONE Медиокритет Обука Седиште, Деца Чекор Столче, 2 во 1 Медиокритет Обука Тоалет за Деца, Бебе Седиште со Поздравниот Стража и Против Пролизгување Подлога за Момчи?

JASSONE Медиокритет Обука Седиште, Деца Чекор Столче, 2 во 1 Медиокритет Обука Тоалет за Деца, Бебе Седиште

евалуација:

DEN 863.76
Од стока
Во магацинот

4 гумени ленти во прилог на првиот кат на возилото се цврсто прикачени на земјата за да се спречи движење.Исто така, удобно backrest и да се справи го прави вашето бебе да се чувствува удобно, дури и по користење на медиокритет седиште за долго време.Jassone медиокритет обука седиште со скала се вклопува сите стандардна големина и издолжена тоалетни седишта(како V/U/O форма, а НЕ за квадрат).【JASSONE МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА СЕДИШТЕ】 - Можете лесно може да се подигне или спушти на децата тоалет скала од 0-3 инчи, со подложка за нозе што може да се движи напред и назад, нашиот производ совршено ќе се вклопи да тоалети за било која висина.Даде приоритет на обука на децата да одат во тоалет. 【ЛЕСНО да се ОГРАДИ & СКЛАДИРАЊЕ】 - На количка за дизајн го прави овој медиокритет обука тоалет заземаат само еден мал простор и мала тежина на нашите медиокритет седиште е само 1. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН БЕБЕ МЕДИОКРИТЕТ СЕДИШТЕ】 - Нашите Jassone деца чекор столче опремени со водоотпорен перница која изработени од ПВЦ материјал е лесно да се чисти, и нејзината мека на допир прави бебе не чувствуваат студ, дури и во зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи