.

.

DII Двојна Лента Готвач Кујна за Готвење & Печење Собирање, Пан Справи со Сет, 6x3, Минерални Сива, 3 Дел

DII Двојна Лента Готвач Кујна за Готвење & Печење Собирање, Пан Справи со Сет, 6x3, Минерални Сива, 3 Дел

евалуација:

DEN 263.04
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Увезени. 100-Процентно памучна ткаенина, машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска, не кајгана или да ја стартувате преку жешка фен.Топлина отпорни што ќе ви овозможи безбедно да се одржи или отстрани топла садови од печка и фурна да се заштити вашите раце.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР СО МНОГУ БОИ : Овие лесно грижи се справи со носителите дојде со повеќе бои, совршени за денот на Мајката, празници, housewarming и водителка подароци.DII нуди прекрасен кујна постелнина, вклучувајќи dishtowels, dishcloths, престилки, potholders, фурна mitts, и повеќе, да се истражуваат други збирки едноставно кликнете на линкот на врвот на страницата.ПОВЕЌЕ DII КУЈНА ПАН СПРАВИ со РАКАВ OPTIONS - DII нуди прекрасен Кујна Постелнина, вклучувајќи dishtowels, сад облека, престилки, potholders и рерна mitts, но за повеќе опции за пребарување : DII Престилки или кликнете на DII линкот на врвот на страницата за да истражуваат другите наши колекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи