.

.

Добредојдовте На Лас Вегас Позадина Прекрасен Казино Ноќ Партија Покер Филм Тематските Фотографија Позадина Матурска Костим Барби Роденден Материјали 8x6FT

Добредојдовте На Лас Вегас Позадина Прекрасен Казино Ноќ Партија Покер Филм Тематските Фотографија Позадина

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

❤N Позадина❤❤Материјал : Винил материјал(не перат).Со други зборови, тоа не е лесна, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии. Позадина е апсорбираат светлината(не рефлексивни,тоа ќе биде различно кога преземање на слики со фотографии). Материјал винил не се перат.Објектот ќе ја испрати од USPS(освен за мулти цел).Подолу е начините да се отстранат набори.Па ние мора да испраќате објекти од укината.

Детални спецификации

Додатоци на производи