.

.

Роуз Злато Среќен Роденден Позадина Розева Роза Злато Флорални Балон Bokeh Фотографија Позадина Жените Слатка Девојка Роденден Оркестарот Реквизити 8x6FT

Роуз Злато Среќен Роденден Позадина Розева Роза Злато Флорални Балон Bokeh Фотографија Позадина Жените Слатка

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.❤Карактеристики : Светло absorbant Не-рефлективна.Подолу е начините да се отстранат набори.Двоен-лице позадина е достапна за продажба; Pls контактирајте со нас ако треба. ❤N Позадина❤❤Материјал : Винил материјал(не перат).Оваа големина позадина да не се во едно парче. ❤Белешки : ★1. ❤За : различни големини за свадба, audlt, деца, одмор партија итн.Не џеб❤Тип : Компјутерот печатен за реализам. На backdrops не со висока дефиниција,ќе некои заматен вид,па треба далечина да се земе слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи