.

.

Myheyday Роденден Позадина за Розово Злато и Црна Среќен Роденден Банер Фотографија Позадина Црна Сребро Злато се Зголеми Партија Photoshoot Декорација 5.9×3.6 FT (Gold1)

Myheyday Роденден Позадина за Розово Злато и Црна Среќен Роденден Банер Фотографија Позадина Црна Сребро Злато

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】еден од Роденден Позадина,еден од 6 метри бела string.Елегантен роденден банерот е совршен за роденденската прослава теми.Роденден позадина може да се закачи во затворени простории, но, исто така, во отворено прослава.【СИМПАТИЧНА РОДЕНДЕН ПОЗАДИНА】Среќен роденден банерот е убава и Шарени,ќе имаат големо роденден. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Роденден позадина,заедно со 6 метри бела string, лесно да се откажам преку бакар grommet.Ве молиме да направи сите ние знаеме ако имате прилагодување или други потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи