.

.

Zilla Рептил Терариум Подни Облоги Браун 10/20X Галон, 9.75 x 19.75

Zilla Рептил Терариум Подни Облоги Браун 10/20X Галон, 9.75 x 19.75

евалуација:

DEN 179.76
Од стока
Во магацинот

Најдобро од сите, на Лагер е третирана со biodegradable ензим кој се намалува рептил мириси.За оние кои се искусни рептил голманите, ние сме посветени да иновации.Во чистење на време, едноставно плакнење со ладна вода од чешма и повторна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи