.

.

Ohaus D150BL Defender Б-Серија Стандард Индустриска Скала База, 150kgx0.02kg

Ohaus D150BL Defender Б-Серија Стандард Индустриска Скала База, 150kgx0.02kg

евалуација:

DEN 15123.60
Од стока
Во магацинот

Калибрација тип : надворешно.Платформа должина (инчен краток) : 21.5. Капацитет (g) : 150000. Капацитет (кг) : 150. Капацитет (кг) : 300. Ohaus D150 BL Defender Б-Серија Стандард Индустриска Скала База, 150kgx0.02kg, Земја на потекло - Кина, Производител име - Кол-Parmer, Калибрација Тип : Надворешно.

Детални спецификации

Додатоци на производи