.

.

OHAUS 30031827 Модел V71P1502T Храбри 7000 Компактен Скала, 3 lb. x 0.0001 lb.

OHAUS 30031827 Модел V71P1502T Храбри 7000 Компактен Скала, 3 lb. x 0.0001 lb.

евалуација:

DEN 2483.76
Од стока
Во магацинот

Мерење, проценти мерење, проверка тежина, акумулацијата.Dual позадинско осветлување на течен кристал дисплеи (lcd).Ac (вклучен) или батерија (вклучени).Rs232 (вклучени); usb, Ethernet, или втората Rs232 (додатоци се продава одделно).На OHAUS Храбри 7000 компактен храна скала е најновиот скала во OHAUS линија на сигурни и трајни производи кои ќе го зголеми вашиот храна мерење и proportioning продуктивноста.Dual прикажува и touchless сензори, user-friendly menu (мени) и подесување, заедно со брзина и прецизност на резултатите обезбеди за лесна и без мака корисничко искуство, што е за вториот нема.

Детални спецификации

Додатоци на производи