.

.

Превоз Бутици Девојки Крштевка Наметки Кратки Ракави и Коленото Должина W/Хаубата

Превоз Бутици Девојки Крштевка Наметки Кратки Ракави и Коленото Должина W/Хаубата

евалуација:

DEN 1200.00
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Превоз Бутици Премиум Квалитет познати уште од 1962 година. Прекрасни Убава Боја На Слонова Коска Чипка.Кратки Ракави и Капа Коленото Должина Hemline.Назад Отворање и Хаубата Вклучуваат.Машина Мие, се Постават Рамен да се Исуши.Овие се големи фустани за Крштевка/Крштевањето Церемонијата на вашата принцеза.Овие фустани дојде во кратки ракави и коленото должина bottoms и имаат копче затворање на врати за полесно облекување.На 3-6-9 месец големини вклучува појавување на моторот покрива.Голем преданија точка за вашето семејство и совршен подарок идеја.

Детални спецификации

Додатоци на производи