.

.

Принцезата Daliana Бебе Девојка Посебен Повод Фустан Формално Цвет Деца Крштевка се Облекуваат за Партијата Свадба, Роденден 3M-24M

Принцезата Daliana Бебе Девојка Посебен Повод Фустан Формално Цвет Деца Крштевка се Облекуваат за Партијата

евалуација:

DEN 2078.40
Од стока
Во магацинот

Патент затворање.Фустанот е чипка фустан за девојка, а сатенски фустан за девојка, и tulle фустан за девојка.На сатен bodice на возвишеното лажичка деколте со ракави дизајн и деликатна флорални чипка орнаментика.Користете го нашиот големина на табелата како референца за да се осигурате дека имате точна големина.Мерка вашите девојки биста, половината и колковите и се однесуваат на нашата големина на табелата пред да нарачате. ❤Се справи и да се Грижи❤ Суво чистење само.Доаѓа во принцеза се облекуваат големина 3 M-24 M.Фустанот е завршена со меки tulle над сатен здолниште, да го зголеми двете стил и удобност.Суво Чистење Само.Совршен принцеза се облекуваат за бебе девојка. ❤Одлична Ткаенини и Исклучителен Дизајн ❤ Класичен и фантастична бебето Високо-Ниски формална облека.Изберете од шампањ, розова или off-бело.Дали таа е во потрага за роденден се облекуваат, одмор фустан, на церемонија фустан, на крштевка фустан, свадба партија облечи, или било какви посебни повод фустан, ова ќе го изнесам својот внатрешен принцеза. ❤Совршен за Свадба и Посебен Повод❤ Принцеза Daliana фустани фати големи моменти и настани преку вашето бебе е живот.Не пареа притиснете, стапче пареа само.

Детални спецификации

Додатоци на производи