.

.

Мала Забава Организатор Портфолио - Ги Смири

Мала Забава Организатор Портфолио - Ги Смири

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

20 Супер-Јасно, Тешки-Должност Страници (Вкупно 58 Џебовите).НОВО!Страници се големина за да се одржи голем број на различни забава големини.Категории List (Листа На Задниот Капак) И Забава Терминологија Лист Вклучени.Две големи џебови на внатрешноста на покритие ќе се одржи circulars или реклами.Страници се Киселина и ПВЦ Слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи