.

.

ETCHR Уметност Satchel - Уметност Ранец - ликовен Уметник Гласник Торба за Уметност Резерви - Професионални Tripod Mountable Уметност Торба за Материјали - Мулти Функционални Вод

ETCHR Уметност Satchel - Уметност Ранец - ликовен Уметник Гласник Торба за Уметност Резерви - Професионални

евалуација:

DEN 5376.00
Од стока
Во магацинот

Уметникот Сон за Носење - Стилски & проширување уметник satchel има неверојатна алатка за управување и доволно простор да ги собере полна големина sketchbooks или таблети.Водоотпорна Уметник Ранец - Ова црна уметност патна торба е Австралиско-дизајнирани со висок квалитет, вегетаријанци-пријателски, водоотпорен & времето-доказ материјали.Прилагодливи Модуларен Организатор - да го Прилагодите вашиот уметност резерви торба сепак сакате!Лесно да ја промените од уметник ранец на crossbody уметник satchel.Продавница ваши алатки во крајна патување satchel и употреба на движење.Се фокусира на создавање на вашиот уметнички дела како кал, дожд или снег нема да запре во шоуто!.Поврзете на tripod или прашка преку рамото да се движат работа површина насекаде и да одите!.Мултимедијална Уметност Снабдување Торба - Користете уметност снабдување гласник торба со sketchbooks или таблети со модуларни компоненти направени за да ги собере сите ваши уметнички материјали во место.Задоволство Загарантирана - Ние сме изграден нашите производи да трае.Во внатрешноста ќе најдете многу на компоненти за да ви помогнат во организирањето на вашето уметност алатки случај сепак сакате.Ако во рок од 1 година, ќе се незадоволни со твоите ETCHR купување, контактирајте со нас и ние со задоволство ќе се направат нештата десно.

Детални спецификации

Додатоци на производи