.

.

SLSFJLKJ 10W Чи Брз Безжичен Полнач за на Маса Светилка Телефон Носителот Ноќ Светлина Подлога Телефон Стојат Маса Светилка (Боја : Б)

SLSFJLKJ 10W Чи Брз Безжичен Полнач за на Маса Светилка Телефон Носителот Ноќ Светлина Подлога Телефон Стојат

евалуација:

DEN 5809.92
Од стока
Во магацинот

Име : Безжични Полнење Ноќ Светилка. 10 W со висока моќ на полнење на производството, обезбедување на брзо полнење без нарушување други операции, Автоматско исклучување и overcharge, нема потреба да се грижите за долгорочна полнење.материјали : Тоа се користи метал electrolytic плоча, не се лизга мат, PP абажур, заштита на животната средина ABS。.

Детални спецификации

Додатоци на производи