.

.

Leviton USB4P-GY 4.2-Засилувач со Висока Брзина 4-Портен USB Полнач, Сива со Screwless Wallplates, 6-Пакет

Leviton USB4P-GY 4.2-Засилувач со Висока Брзина 4-Портен USB Полнач, Сива со Screwless Wallplates, 6-Пакет

евалуација:

DEN 1687.20
Од стока
Во магацинот

Идеален за резиденцијални и комерцијални апликации.Пријави повеќе таблети и висока моќност уреди одеднаш.Smart чип признава и оптимизира на полнење барањата на индивидуалните уреди.Елегантни, мазна современ стил, без монтажа шрафовите и не subplate завртки за леснотијата на инсталација и чистење.Decora компатибилни — две-парче комплет овозможува лесна употреба со било Decora инсталација.Изградена на трајни поликарбонат со стојат злоупотреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи