.

.

Smart Дизајн Полица Лагер Ребрести Зафат - (12 Инчен x 36 Стапки) - Фиока Кабинет Жица Shelving Не Лепило Заштита - NSF Заверена Кујна [Бела] - Постави на 6 - 36' Вкупно

Smart Дизајн Полица Лагер Ребрести Зафат - (12 Инчен x 36 Стапки) - Фиока Кабинет Жица Shelving Не Лепило Заштита

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

ПОЛИЦА ЛАГЕР - ПОСТАВИ НА 6 - 36' ВКУПНИОТ - Со неверојатни боја и дизајн, додадете стил да го освежат вашиот полици, фиоки, & плакари.КАРАКТЕРИСТИКИ - ги Штити Полици, Фиоки, & Рамни Површини од секојдневна облека & солза.Брише Чисти - Костец на Контакт - Cutable Материјал - Не се Лизга Дизајн - Идеален за Полици, Фиоки, Шкафови, & Рамни Површини.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет & контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, загриженост, & гаранција информации.ДИМЕНЗИИ - 12 Инчи Широка x 6 Метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи