.

.

Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Не-Лепило Не се Лизга Контра Врвот, Фиока/Полица Лагер, 18 x 4', Злато Ананас

Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Не-Лепило Не се Лизга Контра Врвот, Фиока/Полица Лагер, 18 x 4', Злато Ананас

евалуација:

DEN 249.84
Од стока
Во магацинот

Обрасци, џамлии, granites - сите дизајниран во САД од страна на нашиот проектен тим.ДИЗАЈН & ФУНКЦИЈА : Нашиот Стисок Отпечатоци имаат не-стап лизга-отпорни зафат поддршка и непречено врвот винил ламинатни горниот слој да се обезбеди совршена рамнотежа помеѓу функционалност и дизајн.ЕДНОСТАВЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : За инсталација, едноставно место на лагер надолу во посакуваната област, користете владетел за права линија и го намали вишокот материјал со еден пар на домаќинство ножици, тогаш сте подготвени да го постави ова не се лизга лагер на било кое место би сакале низ вашиот дом вклучувајќи го и вашиот шкафове, фиоки, кујна, купатило, суета и повеќе!.ДИЗАЈНИ за ДА ОДГОВАРААТ на СИТЕ : Со нашата огромна листа на достапни модели може да бидат сигурни дека имаме на лагер совршен за вашиот дом, канцеларија и оркестарот вашиот вкус.Тие нема да рипувате, солза и ќе не куп нагоре за време на употреба.Не-лепило зафат поддршка држи на лагер во место.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нашите високо квалитетни винил врвот создава водоотпорен лагер е лесно да се чисти.СИЛНА & ТРАЈНИ : Сите наши не-лепило фиока и полица облоги се изработени со највисок квалитет на материјали за да се осигура дека тие ќе трае долго време дури и со континуиран тешки секојдневна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи