.

.

Yifely Браун Дрво Текстура Винил Фиока Хартија, самолепливи Полица Лагер Countertop Лизгачки Вратата Налепница 17.7 Инчен од 9.8 Нозе

Yifely Браун Дрво Текстура Винил Фиока Хартија, самолепливи Полица Лагер Countertop Лизгачки Вратата Налепница

евалуација:

DEN 328.56
Од стока
Во магацинот

Самолепливи Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОРИСТЕТЕ & ДЕКОРАЦИЈА : Одлична за покривање на било која големина на кујната кабинет,салон фиока,занает проекти,ноќната,bookcase,полица,врата, па дури и ѕид итн.ЛЕСНО МЕРКА : Еден предмет мерки за 17.7 инчен широк од 9.8 долги нозе.(45см x 3М).Оваа фиока лагер е лесно да се намали и да се применуваат со мерка-и-намалување на мрежа за поддршка на хартија.FRESHEN ВАШИОТ ПРОСТОР : Оваа полица лагер дава никакви предмети многу повеќе од привлечен изглед и е идеален за луѓе кои не сакаат да се инвестира многу пари, но надградба на стариот мебел во лесен и брз начин.Ве МОЛИМЕ да се ЗАБЕЛЕЖИ : Ако купите два предмети или повеќе, ние ќе ги пакет за сите елементи заедно во ЕДЕН континуиран тек.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.

Детални спецификации

Додатоци на производи