.

.

Smart Дизајн Мастер Цврст Стисок Полица Лагер - 18 Инчен x 4 Нозе - Не се Лепливи, Силен Стисок на Дното, Лесно Чистење Кујна Фиока, Кабинет, Шкафот Салон Заштитник Покрие,

Smart Дизајн Мастер Цврст Стисок Полица Лагер - 18 Инчен x 4 Нозе - Не се Лепливи, Силен Стисок на Дното, Лесно

евалуација:

DEN 210.96
Од стока
Во магацинот

ПОЛИЦА ОБЛОГИ - Со неверојатни боја и дизајн, додадете стил да го освежат вашиот полици, фиоки и плакари.КАРАКТЕРИСТИКИ - ги Штити Полици, Фиоки, и Рамни Површини од секојдневниот носат и солза.Брише Чисти - Костец на Контакт - Cutable Материјал - Не се Лизга Дизајн - Идеален за Полици, Фиоки, Шкафови, и Рамни Површини.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет и контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, проблеми, како и гаранција на информации.ДИМЕНЗИИ - 18 Инчи Широка x 4 Метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи