.

.

HOYOYO 17.8 x 78 Инчи самолепливи Полица Лагер, самолепливи Полица Лагер Салон Фиока за Хартија Ѕид Sticket Дома Декорација

HOYOYO 17.8 x 78 Инчи самолепливи Полица Лагер, самолепливи Полица Лагер Салон Фиока за Хартија Ѕид Sticket

евалуација:

DEN 1713.60
Од стока
Во магацинот

Материјал : Лепило-назад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.7 инчен широк x 78.7 инчи долг (45x200cm).Можете да се прилагоди на тоа во свој начин (Сцена слики се само за референца.).Бидејќи на различни серија е мал боја разлика, ве Молиме да купат доволно ролни на време.Може да се користи како позадина,ѕид декоративни налепница,вратата налепница,фиока за хартија мат,табела место мат,полица лагер и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи