.

.

35% АХА Glycolic Киселина Влошки за Темни Дамки, Акни, Анти-Стареењето + 99.9% Органско Алое Вера Гел за Лице, Косата, Изгореници Олеснување, После Бричење

35% АХА Glycolic Киселина Влошки за Темни Дамки, Акни, Анти-Стареењето + 99.9% Органско Алое Вера Гел за Лице,

евалуација:

DEN 407.52
Од стока
Во магацинот

ПОВЕЌЕ намени – Одлична за употреба како по сонцето нега на кожата, после бричење, лицето тонер, коса гел, или да ја напуштат во балсам за shinier коса.ОРГАНСКИ ЧИСТ АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ – Без додаден алкохол, Без мирис, Без paraben.Ајде да се истражуваат многу исцелување користа од чиста алое вера заедно.Совршена за целото семејство, вклучувајќи ги и младите.Одличен дневен третман за лице, кожа & коса.Целосно природни и направени од 99.Ефективно подобрување на тонот на кожата и заличи на кожата.АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО RESURFACING ВЛОШКИ – Идеален за кафени дамки и нерамна тонот на кожата и мрсна типови на кожа.9% органско алое вер, тоа е многу безбедна и соодветна за сите кожи, исто така, достапни за чувствителна кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи