.

.

Burt ' s Пчели Подарок за Неа, 3 Навлажнувачки Страна на Креми со Шеј Путер, Рака Крем Трио Пролет Set - Лаванда и Мед, Дива Роза и Бери & Лубеницата и Нане

Burt ' s Пчели Подарок за Неа, 3 Навлажнувачки Страна на Креми со Шеј Путер, Рака Крем Трио Пролет Set - Лаванда

евалуација:

DEN 280.80
Од стока
Во магацинот

ШЕЈ ПУТЕР РАКА КРЕМ : Овие луксузни рака креми јадев раце со сите-ден на влага и богата buttery текстура која остава рацете чувство свилен мазна.Формулиран со 99% природно потекло состојки и убавата миризливи, богатите, buttery текстура продолжува непречено и остава свилен се чувствуваат со освежувачки мирис.ПОДАРОЦИ ЗА НЕА : крајната подарок за девојка, жена, мајка, сестра или пријател, овој подарок собата е спакуван во Burt ' s Пчели пролет инспирирани од подарок кутија подготвени за kinki; Пакување може да варираат.РАКА ПАВЛАКА ПОДАРОК СЕТ : Смири се исуши или екстремно суви раце со овие рака креми во три прекрасни мириси : Лаванда и Мед, Дива Роза и Бери и Лубеница и Нане.Лесно squeezable цевки од страна крем се погодно големина да се фрли во вашата чанта, чувајте го на вашиот кревет маса или на вашата канцеларија биро или едноставно подарок за некој посебно.Овие рака креми омекне раце со сите-ден влага со помош на Шеј Путер, Baobab Нафта и Тиква Семе на Нафта.Совршен за Велигденски подарок кошеви или само затоа што, Burt ' s Пчели Рака Креми омекне и хидрат раце и ќе се врати во вашето среќно место.Ова не-мрсна формула е дерматолог за да се тестираат.Се применуваат liberally по една вечер туш или во секое време за неверојатно мека, мазна рацете на целиот ден, долго.

Детални спецификации

Додатоци на производи