.

.

WORKPRO 6-парче Мини Клешти за Поставување Игла Носот, Дијагонала, Долг Нос, криво, на Крајот Сечење и Linesman, за Правење Занаети, Поправка на Електронските Уреди, да ги со ?

WORKPRO 6-парче Мини Клешти за Поставување Игла Носот, Дијагонала, Долг Нос, криво, на Крајот Сечење и Linesman,

евалуација:

DEN 527.52
Од стока
Во магацинот

6 парче клешти собата може да ви помогне да го надминете прецизен задолженија или поправка електроника проекти.Авто-Отворање Shrapnel Дизајн : Секој plier е опремен со двојно пролет shrapnel и го задржува клешти се отвори автоматски, заштедите труд и лесно да се работи со два или три прста се во тесна области за да се намали заморот.Оваа plier поставите доаѓа со торбичка за складирање и за носење.Клешти Вклучува : Ова прецизни клешти сет вклучува 4-инчен мини дијагонала, 5-инчен мини долг нос, 4-инчен мини крајот сечење, 6-Инчен мини игла носот, 5-инчен мини linesman и 5-инчен мини криво.Високо Квалитетен Материјал : Направен од капка фалсификувани јаглероден челик со никел позлата, предностите на овие клешти се подобра заштита од ' рѓа и посилни отпорен на корозија, висока фреквенција сечење на работ обработка прави клешти поостри и потрајни.

Детални спецификации

Додатоци на производи