.

.

Stephanoise 15mm Gimp Плетенка Трим Сина - по 20 метри се тркалаат

Stephanoise 15mm Gimp Плетенка Трим Сина - по 20 метри се тркалаат

евалуација:

DEN 1133.52
Од стока
Во магацинот

Бренд : Stephanoise.Количина : по 20 метри се тркалаат.Боја : Сина.Ширина : 1.5 cm / 0.6". 15mm Stephanoise Gimp Плетенка Трим Сина - по 20 метри roll Product Информации Бренд : Stephanoise Количина : по 20 метри се тркалаат Боја : Сина Ширина : 1.5 cm / 0.6".

Детални спецификации

Додатоци на производи