.

.

Стакло Пакет од 6 Кригла Пиво Уникатен Пивце Очила Коктел Бар Очила за Партиите Дом Барови Пиво подароци (Боја : Јасно×6, Големина : Големи)

Стакло Пакет од 6 Кригла Пиво Уникатен Пивце Очила Коктел Бар Очила за Партиите Дом Барови Пиво подароци (Боја

евалуација:

DEN 1963.92
Од стока
Во магацинот

Пиво чаши се популарен со многу пиво љубовници.Нашите кригла пиво е погодна за речиси секоја животна средина.Овие очила може да spruce до вашата декорација или како новина партија услуги.Чаши се изградени од Стакло што може да оди во замрзнувач и чува вашите пијалаци екстра ладни додека вие уживате!.Машина За Миење Садови Безбедно.Се користи за пијалаци како пиво, кафе, чај, вода, сода, итн.На дното е зајакната со дополнителни високо-квалитетни материјали за да се обезбеди стабилност.На чаша пиво е отпорна на паѓање и гребење.Имајте ладно за подолго време, што ќе ви овозможи да пијат ладно пиво во секое време.Име : Пиво mug Material : Glass Capacity : 300ml/10oz , 470ml/16oz Size : 7.9 cm×11.9 cm/3.1"×4.6" , 8.7 cm×16cm/3.4"×6.3"Погоден за домови, канцеларии, и разни ресторани.Тоа не само што не е практична, но исто така и разубавувањето.Тоа е исто така добар избор за да им даде на другите како подарок.Овие Чаши се машина за миење садови-безбеден и може да се чуваат во замрзнувач, така што тие се убаво iced до кога извади за употреба.Најдобар кригла пиво : Оваа е-мора да има кригла за барови, двор скара, базен партии, свадби и кампување патувања.

Детални спецификации

Додатоци на производи