.

.

Пиво Очила Замрзнувач Чаша Пиво во Кригла Пиво Очила со Рачка Јасно Чилер Замрзнувач Чаша за Пиво Млеко Сок и Повеќе 17 Оз Сет од 2 кригла Пиво

Пиво Очила Замрзнувач Чаша Пиво во Кригла Пиво Очила со Рачка Јасно Чилер Замрзнувач Чаша за Пиво Млеко Сок

евалуација:

DEN 1957.44
Од стока
Во магацинот

Не само што изгледаат одлично, но тоа држи вашиот пиво ладно, па можете да уживате во leisurely sip без да се грижиш за тоа добивање на топла.Совршен подарок за секоја пиво љубовник, овој сет од 2 чаши пиво ќе се направи внимателен и добро - се користи подарок.It' s одлична за родендени, housewarmings и Татко' s Day.Совршен за Родендени, Свадби, Татко, Диплома Партии и Велигден кошеви.Имам арома на вашиот пијалак со овој уникатен пиво стакло. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.Име на производ : Пиво Стакло Производ материјал : Стакло Производ капацитет : 500ml пакувањето на Производот : 2 pieces Prompt : 1.Големина : 3. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.За Craft Пиво Љубовник, Дома Бруер или било пиво љубовник.

Детални спецификации

Додатоци на производи