.

.

Солидна Пиво Очила Пакет од 6 Кригла Пиво Уникатен Пивце Очила Коктел Бар Очила за Партиите Дом Барови Здрав Кригла Пиво (Боја : Clearx6, Големина : Мали)

Солидна Пиво Очила Пакет од 6 Кригла Пиво Уникатен Пивце Очила Коктел Бар Очила за Партиите Дом Барови Здрав

евалуација:

DEN 564.00
Од стока
Во магацинот

Нашите пиво штајн е совршен за користење во текот на сите прилики; дали тоа е во еден неврзан cookout да се види на неделата фудбалски натпревар или за познавач вечера прослави.Овие очила може да spruce до вашата декорација или како новина партија услуги.Чаши се изградени од Стакло што може да оди во замрзнувач и чува вашите пијалаци екстра ладни додека вие уживате!.Машина За Миење Садови Безбедно.Се користи за пијалаци како пиво, кафе, чај, вода, сода, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи